درباره ParsNex.com

ParsNex.Com Logo Image

ParsNex.Com

مرجع و بانک تخصصی و جامع کلیه نیازمندیهای ایرانیان در سرتاسر جهان

وبسایت "ParsNex.Com" یک مرجع تخصصی جامع و بانک نیازمندیها در ایران و سایر کشورهای جهان می باشد که با ایجاد امکانات مدرن و مفید جهت ارائه آگهی اینترنتی رایگان مختص نیازمندیها، صاحبان مشاغل و حرف، اصناف، جویندگان کار و ارائه دهندگان خدمات همچون وکالت، امور مهاجرتی و تحصیل، و بسیاری زمینه های دیگر از جمله رویدادها و برنامه های فرهنگی و تجاری شما، مکان مناسبی را برای معرفی و نمایش محصولات، خدمات و تخصص شما در موضوعات بسیار متنوع و وسیع فراهم می آورد.

Free Advertisement for World Businesses

خدمات ما

ParsNex.Com با استفاده از آخرین تکنولوژی روز، امکانات وسیع و بسیار مفیدی را در اختیار شما کاربران گرامی قرار می دهد تا در صورت تمایل و نیاز از این امکانات به راحتی برای معرفی و نمایش حرفه، خدمات و تخصص خود و یا برای معرفی خویش و مهارتهای خود جهت کاریابی و یافتن شغل مناسب استفاده نمایید.

بدین ترتیب موقعیتی فراهم می آید تا محصولات و تخصص خود را سریع تر و راحت تر به مشتریان و مخاطبانتان در سطح جهانی معرفی و عرضه نمایید و چنانچه جویای کار هستید مناسبترین و نزدیکترین شغل را در کمترین زمان بیابید.

همچنین امکانات بسیار مفید و به روزی را جهت اعلام مناسبتها، رویدادها و برنامه های تجاری، فرهنگی و اجتماعی شما در اختیار قرار میدهد.

هدف ما رفع نیاز موجود در خصوص "نیازمندیها" برای هموطنان و دیگر کاربران گرامی می باشد.

امید آن است که با ارائه بهترین و آخرین تکنولوژی روز و راحتی استفاده از این امکانات، موقعیتی فراهم آوریم تا مشتریان و مخاطبان شما در سطح جهانی، راحت تر و سریعتر به محصولات و تخصص شما دسترسی یابند.

تسهیلات برای شما

ParsNex.Com با امکانات به روز واتوماتیک، امکان ایجاد انواع تبلیغات، از جمله آگهی رایگان، را برای شما کاربران گرامی فراهم می آورد.

تبلیغهای موجود عبارتند از: آگهی رایگان، آگهی ویژه، انواع آگهی های ستاره دار، آگهی لینکی، آگهی متنی، آگهی تصویری و "صفحه تجاری" که هر یک تحت شرایطی جزو بسته های ویژه تبلیغاتی خواهند بود و امکانات بیشتر و هزینه بسیار کمتری را شامل می شوند.

همچنین برای شما این امکان را به وجود می آورد تا بتوانید رویدادها و برنامه های تجاری، فرهنگی و خود را به رایگان و به ساده ترین شکل ممکن، در سطح جهانی اعلام نمایید.

لازم به یادآوریست که "صفحه تجاری" به عنوان تسهیلات ویژه، صفحه حرفه ای منحصر به فرد شماست که می توانید از آن، با اختیار کامل و اعمال سلیقه خود، به عنوان پروفایل آنلاین تجاری شرکت یا حرفه خود در وب استفاده نمایید و به این ترتیب حرفه خود را به مشتریان خود در سرتاسر جهان به بهترین نحو ممکن معرفی و عرضه نمایید.

Advertisers are responsible for the content of advertising. Please make sure of advertiser's credibility

مسئولیت محتوی آگهی ها، بر عهده آگهی دهنده می باشد. لطفا در كسب اعتبار آگهي دهنده، دقت كافي مبذول داريد